Tadilat Dekorasyon

Beyoğlu Şehircilik

Ev/iş yerlerine yönelik tadilat ve dekorasyon çözümleri sunuyoruz. Sonuç odaklı ve kaliteli hizmet anlayışımızla beklentilerinize en iyi yanıtları veriyor, başlangıç aşaması olan keşif sürecinden itibaren tadilat-dekorasyon konusunda yılların tecrübesine sahip uzman kadromuzla tüm detayları incelikle işliyoruz.

Doğalgaz, su, elektrik tesisatları; seramik, fayans, parke döşeme, mutfak ve banyo dolapları gibi yaşam ve iş alanlarına dair akla gelebilecek her türlü ihtiyacınız için doğru adrestesiniz. Tadilatlarımızda sınır sizsiniz; talebiniz doğrultusunda komple ya da kısmi işlemler yapıyoruz.

Ekibimiz, istekleriniz doğrultusundaki planlama ve projelendirme aşamasını bilgisayar ortamında gerçekleştiriyor. Dolayısıyla sürprizlerle karşılaşma olasılığı söz konusu olmadan tadilat ve dekorasyona dair son halleri önceden görebilirsiniz.

Çözüm odaklı hizmet

Tadilatlarımıza dair kapsamda herhangi bir sınır bulunmuyor. Lamine, laminat parke, boya, kapı, balkon-pencere kapama sistemleri, iç-dış cephe mantolama, ofis dekorasyonu, asma tavan, bölme duvar, kartonpiyer, niş uygulamalar ve akla gelebilecek tüm tadilat ve dekorasyon türlerini gerçekleştiriyoruz.

Mutfak-banyo dolapları, ray-dolap, portmanto gibi ürünler isteklerinize karşılık gelecek şekilde hazırlanıyor. Su ve elektrik tesisatı gibi altyapı ile ilgili gereksinimler de eksiksiz olarak yapılıyor.

Memnuniyetinizi temel alan en modern yöntemlerle işlemleri, hızlı, zamanında ve sorunsuz şekilde tamamlıyoruz.

Sorunsuz süreç yönetimi

Beyoğlu Şehircilik iş kültürünün olmazsa olmazlarından biri olan kusursuz süreç yönetimi, tüm çalışma alanlarımızda olduğu gibi tadilat ve dekorasyon hizmetlerimiz için de geçerli. Uzman ekibimiz, ilk önce sizi ziyarete geliyor ve bir ön çalışma gerçekleştiriyor. Sizin istekleriniz doğrultusundaki tüm yenilik ve değişiklikleri dijital ortamda tasarlayıp detaylıca şekillendiriyor; ardından da tadilat, dekorasyon sürecine vakit kaybedilmeden geçiliyor. Planlamadan itibaren anahtar teslime kadar olan tüm aşamalar, uzman ekibimiz tarafından teknolojik araç-gereçlerle en pratik ve sorunsuz şekilde bitiriliyor.

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için

Call Now Button
Merhaba