Plan Proje

Beyoğlu Şehircilik

Projelendirme sürecinin hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlanması mimari, elektrik, mekanik ve statik ekiplerinin uyumlu ve koordineli çalışması ile mümkündür. Tüm birimlerimiz arasındaki uyumu kullandığımız entegre teknolojilerle sağlıyor, böylelikle hız ve verimliliği maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Zaman çok değerli ve sistematik bir anlayışla hareket ederek üretimde çıkabilecek olası aksaklıkların da önüne geçiyoruz.

Toplu konut, kamusal yapılar, çeşitli ölçeklerdeki yenilikçi binalar, geleneğin izini süren ahşap yapılar, çelik konstrüksiyon ve sanayi odaklı projeleri hem yurt içi hem de global tecrübeye sahip uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Detaylara önem veriyoruz

Fizibilite, plan ve proje aşamalarını profesyonel bir anlayışla yürüten uzman kadromuz, iş birliğine ve detaylara her zaman önem veriyor. Proje departmanımız tarafından hazırlanan yapı detayları; iç tesisat işlevselliği, altyapı, üst yapı ve danışmanlık gibi konuları kapsayan geniş bir çerçevede, tüm şeffaflığı ile müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz. Elektrik altyapıları, yapı-tesisatları, elektrik trafo sisteminden panosuna kadar tüm ayrıntıları ile projelendiriliyor. Maliyetler, uzman ekiplerimizce baştan sona çıkarılıyor.

Doğru analiz ve doğru fizibilite

Beyoğlu Şehircilik olarak 30 yılı aşkın deneyimimizle testlerde defalarca garantilenmiş plan-proje süreçlerini, olabilecek en yüksek kalitede sunmaktayız.

Bütçe, zaman ve kalite unsurlarının proje başlangıcında planlanan değerlerde olması büyük önem taşır. Profesyonel ve yetkin ekibimiz, analiz edilmiş en doğru veriler üzerinden ilerler. Hizmet anlayışını modern teknolojiler, disiplin ve deneyimle birleştirir. Plan-Proje departmanımız, alanındaki tüm konulara hâkim olduğu gibi güncel gelişmeleri de yakından takip eder. Doğru analiz ve fizibilite için çağın gerekliliklerini asla geri plana atmaz.

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için

Call Now Button
Merhaba