İnşaat Yapım

Beyoğlu Şehircilik

30 yılı aşkın deneyimi ile sektörün öncü markası Beyoğlu Şehircilik; strateji geliştirme, programlama, yatırım ve iş planının hazırlanması, arazi seçimi, projelendirme, kiralama ya da işletme gibi inşaat yapımının ana başlıklarında etkin rol oynar. Planların hazırlanması, projelendirme, inşaat çalışmalarına geçiş, onarım ve bakım başta olmak üzere tüm inşaat yapım süreçlerinin bir araya getirilmesi ile birlikte kusursuz sonuçlar sunar. İnşaat yapım süreci kapsamındaki aşamalar arasında yer alan dokümantasyon, inşaat yönetim planlarının hazırlanması, maliyet, zaman ve kalite yönetimi ile birlikte sözleşme yani yasal süreçlerin takibiyle de yakından ilgilenir.

Farklı iş türleri için ihtiyaç duyulan kalite

Farklı disiplinlerden çok sayıda uzmanın görev üstlendiği ekibimiz, alt ve üst süreçlerin doğru şekilde planlanması, iş süreçlerinin sorunsuz şekilde ilerlemesi hedefiyle olası risklerin öngörülmesi ve bu doğrultudaki gerekli revizyonların gerçekleştirilmesini sağlar. Modern projelerin mimarı Beyoğlu Şehircilik, temelden inşaat yapımının yanı sıra yarım kalmış inşaatların tamamlanması, kaba/ince inşaatın kalan kısımlarının bitirilmesi, hatta altyapı çalışmalarının yapılması gibi yoğun tecrübeye endeksli türler için de ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri verir. Disiplin, sistemli olmak ve sorunsuzluk ilkeleri ile hareket eden uzman ekibimiz projeleri, belirlenen süreler dahilinde teslim eder.

Güvenlik, emniyet ve disiplin bir arada

Projelerde teslim zamanından sapmanın önüne geçen temel koşullar sistemli ve hızlı olmaktır. Bu iki koşulun eksiksiz şekilde karşılanmadığı inşaat çalışmalarında önceden taahhüt edilen teslim sürelerinde genellikle ciddi gecikmeler görülür.
Projenin büyüklüğü ve teknik standartlara uyumluluk esasıyla gerek duyulan malzemeler ve yetkin iş gücü, zamanında şantiyeye ulaştırılmalıdır. İş güvenliği ve çalışan personelin sağlığı da büyük önem arz eder. Ek olarak yapım sırasında çevrenin olumsuz yönde etkilenmemesi ve bu doğrultudaki önlemlerin alınması gerekir.

Hassas konuların bir araya geldiği inşaat yapım hizmetlerinde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız Beyoğlu Şehircilik kalitesi ile tanışın. Beyoğlu Şehircilik ile tüm projeler eksiksiz ve yüksek standartlarda tamamlanır, üstelik tam vaktinde.

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için

Call Now Button
Merhaba