Hakkımızda

Temelleri 1990 yılında Muhammet Süleymanoğlu tarafından atılan HACIOĞLU İNŞAAT, 30 yılı aşan yolculuğunda yoğun ve özverili çalışmaları ile sektöre önemli hizmetler vermiştir.

Hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan itibaren değişimin hep bir adım önünde giderek sektöre önemli inşaat projelerini kazandıran şirketimiz, tüm çalışmalarında özel teknik gerektiren, karmaşık tasarım ve mühendislik çalışmalarının yapıldığı ve risklerin bulunduğu projelere odaklanmıştır.

Kurulduğu ilk yıllardan itibaren çocuklara güzel yarınlar bırakmayı ilke edinen HACIOĞLU İNŞAAT, hayata geçirdiği projelerin tümünde çevre dostu, mavi ve yeşille iç içe doğal yaşam alanları sunmayı birinci öncelik olarak kabul etmiştir.

Her proje; konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla ayrı ayrı yorumlanmakta olup, çevresiyle uyumlu olduğu için de yer aldığı alana değer katmaktadır. Şirketimiz geçmişten bu güne konut projelerine ağırlık verilmiş olup, yapılan tüm işlerde toplumun takdirini kazanmayı başarmıştır. Ayrıca şirketimiz İstanbul’un birçok bölgesinde faaliyet göstermiş olup, değerli konsept projelere imza atmıştır.

Sektördeki uzun yolculuğuna 2017 yılında BEYOĞLU ŞEHİRCİLİK İNŞAAT adı altında devam eden şirketimiz, her ikisi de endüstri mühendisi olan Doğan İlbeyli ve Selim Süleymanoğlu ortaklığı ile yeni bir vizyon çerçevesinde yoluna devam etmektedir. Bu yeni vizyon çerçevesinde şirketimiz inşaat sektörünün yanı sıra tadilat ve gayrimenkul alanlarında da çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz hizmet hayatının başından itibaren yönetim ve personel, mühendis ve işçiler hep birlikte omuz omuza çalışmış olup, bu da samimi ve işbirlikçi yönetim şeklinin temelini atmıştır.

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için

Call Now Button