Gayrimenkul Alım Satım

Beyoğlu Şehircilik

Konut veya iş yerlerinin değeri, konumu ve içerisindeki ekstra masraf gibi giderlerin yanı sıra çeşitli prosedürlerle şekillenir. Farklı unsurların bir araya gelmesi ile sürdürülen gayrimenkul alım-satım işlemlerinde her detay uzmanlık ister. Bu noktada Beyoğlu Şehircilik olarak alım-satım işlemlerinde üstün hizmet kalitemizle yanınızdayız.

Müşterilerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizde sonuca kolaylıkla ulaşılmasını temel alan yaklaşımımız ön planda. Sektöre ister uzak, ister yakın olsun herkes için doğru değerlendirme ve değerleme anlayışıyla net bakış açılarını yansıtıyor, müşterilerimize gayrimenkulün bulunduğu konumun olumlu-olumsuz yönlerini de içerecek şekilde çok sayıda kilit unsurun incelikle işlendiği son derece kapsamlı yönlendirmeler sağlıyoruz.
Uzman ekibimizle yılların deneyiminden güç alan, bilinçli, şeffaf ve eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Gücümüz, uzmanlığımız…

Verdiğimiz hizmetin emlak komisyonculuğu ya da emlakçılıktan farkı nedir? Emlakçılık mesleğinde gayrimenkul alım-satımlarında belirli bir komisyon üzerinden hizmet sunulur. Süreç, alıcı ile satıcı arasındaki prosedürlerin tamamlanmasıyla sona erer. Beyoğlu Şehircilik ise yatırım değerinin doğru şekilde belirlenmesini önceliklendiren, hesaplamalarda şansa yer vermeyen, herhangi bir maddi kayıp yaşamaması adına müşterilerin yanında yer alan, hakkını koruyan, sürecin aşamalarını en ince detayına kadar hesaplayıp planlayan profesyonel yaklaşımla öne çıkıyor.

Tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz; bilgi, birikim ve deneyimin en üst seviyede olduğu, en doğru adımları atmanıza yardımcı olacak ve sonuca hızla ulaşabileceğiniz güvenilir danışmanlık hizmetlerimizle beklentilerin ötesine geçiyoruz.

Uçtan uca danışmanlık

Temsil ettiğimiz müşteriler için danışmanlık kavramına yeni yaklaşımlar getiriyoruz. İmardan teşvike, yasalardan vergi mevzuatlarına bilmeniz gereken tüm kapsamı sizin için anlaşılır kılıyor, üstün kalitemizle şekillenen hizmetlerimizle yüzleri güldürüyoruz

Gayrimenkul danışmanlığı bir süreçler bütünüdür. Bu nedenle derinlemesine ele alınması gerekir. Fiyat analizi, ekspertizlik gibi rutin hizmetlerin yanı sıra bölgenin analizi, önceden yapılmış satışlar, kiralamalar ve genel tablonun içerisinde güvenilirliğinin de bulunduğu detaylı verileri baz alıyoruz.

Pazarlama planının oluşturulması ve diğer tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını içeren tüm aşamaları kendi alanında uzman ekibimizle tamamlıyor, ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerinde size profesyonel destek veriyoruz.

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için

Call Now Button